-5%




STIHL BG 56 benzine bladblazer
0 out of 5
€ 369,00 Oorspronkelijke prijs was: € 369,00.€ 349,00Huidige prijs is: € 349,00. Incl BTW
De STIHL BG 56 is een praktische benzine bladblazer voor privé en professioneel gebruik. Hij blaast snel en makkelijk van bladeren en maaigoed weg.
Availability: 1 op voorraad (kan nabesteld worden)
Artikelnummer: 4241-011-1750
Categorieën: STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
Artikelnummer: 4241-011-1750
Categorieën: STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
De STIHL BG 56 is een praktische benzine bladblazer voor privé en professioneel gebruik. Hij blaast snel en makkelijk van bladeren en maaigoed weg.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 425 × 290 × 395 cm |
| Merk | STIHL |
| Aandrijving machine | Benzine (2-takt) |
Wees de eerste om “STIHL BG 56 benzine bladblazer” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Blaaskracht | 13 N?1) |
| Max. luchtdebiet | 730 m?/u?2) |
| Cilinderinhoud | 27,2 cm? |
| Vermogen | 0,7/1 kW/pk |
| Gewicht | 4,1 kg?3) |
| Geluidsdrukniveau | 90 dB(A)?4) |
| Geluidsvermogenniveau | 104 dB(A)?4) |
| CO2 | 955 g/kWh |
| Max. luchtsnelheid | 71 m/s |
| Trillingsniveau rechts | 8 m/s??5) |
1)Combinatie van luchtsnelheid en luchtcapaciteit2)Zonder blaasmond en blaaspijp3)Zonder benzine, compleet4)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)5)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s?
Related Products
STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
€ 609,00 Oorspronkelijke prijs was: € 609,00.€ 329,00Huidige prijs is: € 329,00. Incl BTW
STIHL BR 200 ruggedragen benzine bladblazer
0 out of 5
-7%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL heggenscharen, STIHL machines
STIHL HSE 71 elektrische heggenschaar
0 out of 5
€ 249,00 - € 289,00Prijsklasse: € 249,00 tot € 289,00 Incl BTW
-7%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 391 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 959,00 - € 969,00Prijsklasse: € 959,00 tot € 969,00 Incl BTW
-7%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 172 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 279,00 - € 289,00Prijsklasse: € 279,00 tot € 289,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.