Aanbieding


STIHL MSE 141 elektrische kettingzaag
0 out of 5
€ 189,00 - € 199,00Prijsklasse: € 189,00 tot € 199,00 Incl BTW
De MSE 141 C-Q is een handige lichte elektrische kettingzaag met een prima zaagvermogen. Een goede ergonomie zorgt voor krachtbesparing tijdens het werk.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
MSE 141 C-Q: HANDIGE, LICHTE ELEKTRISCHE KETTINGZAAG
De STIHL MSE 141 C-Q, een handige lichte elektrische kettingzaag met een prima zaagvermogen., Een goede ergonomie zorgt voor krachtbesparing tijdens het werk. De zijdelingse kettingspanner is er om de ketting veilig en eenvoudig aan te spannen. Uitgerust met de kettingrem QuickStop Super en een olietank met transparant peilvenster. De overbelastingsbeveiliging zorgt er voor dat de machine stopt bij overbelasting. Zaag voor incidenteel zaagwerk of intensiever licht zaagwerk in en rond het huis, met de kwaliteit van STIHL.
Leverbaar met een 3/8″ P ketting en blad van 30 of 35 cm
Aanvullende informatie
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Merk | STIHL |
| Aandrijving machine | Elektrisch |
| Bladlengte | 30cm, 35cm |
Wees de eerste om “STIHL MSE 141 elektrische kettingzaag” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Zaagbladlengte | 30-35 cm |
| Zaagkettingsteken | 3/8 ” P |
| Opgenomen vermogen | 1,4 kW |
| Gewicht | 4,1 kg?1) |
| Geluidsvermogenniveau | 101 dB(A)?2) |
| Geluidsdrukniveau | 90 dB(A)?2) |
| Nominale spanning | 230 V |
| Trillingsniveau links/rechts | 3,3/4,2 m/s??3) |
| Kabellengte | 0,4 m |
1)Met zaagblad en zaagketting, zonder snoer en zaagkettingolie2)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)3)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s?
Related Products
STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
€ 369,00 Oorspronkelijke prijs was: € 369,00.€ 349,00Huidige prijs is: € 349,00. Incl BTW
STIHL BG 56 benzine bladblazer
0 out of 5
STIHL heggenscharen, STIHL machines
€ 149,00 Oorspronkelijke prijs was: € 149,00.€ 129,00Huidige prijs is: € 129,00. Incl BTW
STIHL HSE 42 elektrische heggenschaar
0 out of 5
-10%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
STIHL FS 55 benzine grastrimmer
0 out of 5
€ 259,00 - € 269,00Prijsklasse: € 259,00 tot € 269,00 Incl BTW
STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
€ 109,00 Oorspronkelijke prijs was: € 109,00.€ 99,00Huidige prijs is: € 99,00. Incl BTW
STIHL FSE 52 elektrische grastrimmer
0 out of 5
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.