-13%






STIHL HSE 42 elektrische heggenschaar
0 out of 5
€ 149,00 Oorspronkelijke prijs was: € 149,00.€ 129,00Huidige prijs is: € 129,00. Incl BTW
De STIHL HSE 45 is een zeer lichte en handige elektrische heggenschaar voor dunne takken en twijgen. De machine heeft tweehandsbediening en een slothendel.
Availability: 2 op voorraad (kan nabesteld worden)
Artikelnummer: 4818-011-3520
Categorieën: STIHL heggenscharen, STIHL machines
Artikelnummer: 4818-011-3520
Categorieën: STIHL heggenscharen, STIHL machines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
De STIHL HSE 45 is een zeer lichte en handige elektrische heggenschaar voor dunne takken en twijgen. De machine heeft tweehandsbediening en een slothendel.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1020 × 247 × 195 cm |
| Merk | STIHL |
| Aandrijving machine | Elektrisch |
| Zwaardlengte | 45cm |
Wees de eerste om “STIHL HSE 42 elektrische heggenschaar” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Meslengte | 45 cm |
| Nominale spanning | 220-240 V |
| Vermogen | 420 W |
| Gewicht | 3 kg?1) |
| Geluidsdrukniveau | 84 dB(A)?2) |
| Geluidsvermogenniveau | 95 dB(A)?3) |
| Trillingsniveau links/rechts | 3,1/1,5 m/s??4) |
| Totale lengte | 92 cm |
| Tandafstand | 21 mm |
| Aantal slagen | 3400 min-1 |
1)Zonder kabel2)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 (dB(A))3)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)4)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s?
Related Products


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Accu assortiment, AS systeem, STIHL heggenscharen, STIHL machines
STIHL HSA 26 accu gras- en buxusschaar
0 out of 5
€ 99,00 - € 139,00Prijsklasse: € 99,00 tot € 139,00 Incl BTW
-8%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL heggenscharen, STIHL machines
STIHL HS 45 benzine heggenschaar
0 out of 5
€ 339,00 - € 359,00Prijsklasse: € 339,00 tot € 359,00 Incl BTW
-7%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 172 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 279,00 - € 289,00Prijsklasse: € 279,00 tot € 289,00 Incl BTW

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 162 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 199,00 - € 209,00Prijsklasse: € 199,00 tot € 209,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.