-10%


STIHL FS 38 benzine grastrimmer
0 out of 5
€ 209,00 Oorspronkelijke prijs was: € 209,00.€ 189,00Huidige prijs is: € 189,00. Incl BTW
STIHL FS 38 : lichte ergonomische benzine grastrimmer. Instap model benzine grastrimmer voor onderhoud van wat grotere gazons en terreinen
Availability: 1 op voorraad (kan nabesteld worden)
Artikelnummer: 4140-012-2353
Categorieën: STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
Artikelnummer: 4140-012-2353
Categorieën: STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
FS 38 Motorzeis
Aanvullende informatie
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1638 × 260 × 270 cm |
| Merk | STIHL |
| Aandrijving machine | Benzine (2-takt) |
Wees de eerste om “STIHL FS 38 benzine grastrimmer” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Cilinderinhoud | 27,2 cm? |
| Geluidsdrukniveau met metalen gereedschap | 96 dB(A)?1) |
| Geluidsdrukniveau met plastic gereedschap | 94 dB(A)?1) |
| Geluidsvermogenniveau met metalen gereedschap | 109 dB(A)?1) |
| Geluidsvermogenniveau met plastic gereedschap | 108 dB(A)?1) |
| Gewicht | 4,2 kg?2) |
| Snijcirkel diameter | 380 mm |
| Standaard snijgarnituur | AutoCut C6-2 |
| Tankcapaciteit | 0,33 l |
| Totale lengte | 147 cm?3) |
| Trillingsniveau links met metalen gereedschap | 8 m/s??4) |
| Trillingsniveau links met plastic gereedschap | 8 m/s??4) |
| Trillingsniveau rechts met plastic gereedschap | 8 m/s??4) |
| Trillingsniveau rechts met metalen gereedschap | 8 m/s??4) |
| Vermogen | 0,65 kW |
| Vermogen | 0,9 Pk |
| CO2 | 857 g/kWh |
1)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)2)Zonder benzine, snijgereedschap en bescherming3)Zonder snijgereedschap4)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s?
Related Products
-7%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL heggenscharen, STIHL machines
STIHL HSE 71 elektrische heggenschaar
0 out of 5
€ 249,00 - € 289,00Prijsklasse: € 249,00 tot € 289,00 Incl BTW

Bestel: Niet standaard voorradig.Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 500i benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 1.979,00 - € 2.049,00Prijsklasse: € 1.979,00 tot € 2.049,00 Incl BTW


Bestel: Niet standaard voorradig.Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 462 C-M benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 1.689,00 - € 1.809,00Prijsklasse: € 1.689,00 tot € 1.809,00 Incl BTW
Hot


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 261 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 1.079,00 - € 1.199,00Prijsklasse: € 1.079,00 tot € 1.199,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.