

STIHL RT 4097 SX zitmaaier
0 out of 5
€ 3.449,00 Incl BTW
STIHL RT 4097 SX zitmaaier. Een bijzonder efficiënte machine. Je kunt grote terreinen maaien in een korte tijd zonder de grasopvangbak te legen.
Availability: Beschikbaar via nabestelling
Artikelnummer: 6165-200-0012
Categorieën: STIHL gazononderhoud, STIHL machines, STIHL zitmaaiers
Artikelnummer: 6165-200-0012
Categorieën: STIHL gazononderhoud, STIHL machines, STIHL zitmaaiers
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
RT 4097.1 SX Zitmaaier
Aanvullende informatie
| Gewicht | 255 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1970 × 1190 × 1060 cm |
| Merk | STIHL |
| Aandrijving machine | Benzine (4-takt) |
Wees de eerste om “STIHL RT 4097 SX zitmaaier” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Nominaal vermogen | 8,9 kW / 12,1 PS |
| Snijbreedte | 95 cm |
| Snijhoogte | 35-90 mm |
| Transmissie | hydrostatisch |
| Tankinhoud | 9 l |
| Cilinderinhoud | 452 cm³ |
| Breedte met maaiwerk | 116 cm |
| Hoogte tot zitplaats | 115 cm |
| Gegarandeerd geluidsniveau LwA (dB[A]) | 100 dB(A) |
| Gemeten geluidsdrukniveau LpA | 85 dB(A) |
| Onzekerheidsfactor geluidsdrukniveau KpA (dB[A]) | 2 dB(A) |
| Trillingswaarde ahw stoel | 0,5 m/s² |
| Onzekerheidsfactor K stoel | 0,25 cm |
| Trillingswaarde ahw stuurwiel | 2,8 m/s² |
| Onzekerheidsfactor K stuurwiel | 1,4 m/s² |
Related Products
STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
€ 109,00 Oorspronkelijke prijs was: € 109,00.€ 99,00Huidige prijs is: € 99,00. Incl BTW
STIHL FSE 52 elektrische grastrimmer
0 out of 5
STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
STIHL FSE 31 elektrische grastrimmer
0 out of 5
€ 79,00 Incl BTW

Bestel: Niet standaard voorradig.Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 661 cm benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 1.929,00 - € 2.039,00Prijsklasse: € 1.929,00 tot € 2.039,00 Incl BTW

Bestel: Niet standaard voorradig.Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 500i benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 1.979,00 - € 2.049,00Prijsklasse: € 1.979,00 tot € 2.049,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.