-46%




STIHL BR 200 ruggedragen benzine bladblazer
0 out of 5
€ 609,00 Oorspronkelijke prijs was: € 609,00.€ 329,00Huidige prijs is: € 329,00. Incl BTW
De BR 200 is een compact en zeer lichte ruggedragen benzine bladblazer. Het STIHL antivibratiesysteem zorgt voor ontlasting tijdens het blazen.
Availability: Beschikbaar via nabestelling
Artikelnummer: 4241-011-1605
Categorieën: STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
Artikelnummer: 4241-011-1605
Categorieën: STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
De STIHL BR 200 is een compact en zeer lichte ruggedragen benzine bladblazer. Het STIHL antivibratiesysteem zorgt voor ontlasting tijdens het blazen.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 565 × 335 × 430 cm |
| Merk | STIHL |
| Aandrijving machine | Benzine (2-takt) |
Wees de eerste om “STIHL BR 200 ruggedragen benzine bladblazer” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Blaaskracht | 15 N?1) |
| Max. luchtdebiet | 810 m?/u?2) |
| Cilinderinhoud | 27,2 cm? |
| Vermogen | 0,8/1,1 kW/pk |
| Gewicht | 4,4 kg?3) |
| Geluidsdrukniveau | 90 dB(A)?4) |
| Geluidsvermogenniveau | 104 dB(A)?4) |
| CO2 | 848 g/kWh |
| Max. luchtsnelheid | 76 m/s |
| Trillingsniveau rechts | 2,5 m/s??5) |
1)Combinatie van luchtsnelheid en luchtcapaciteit2)Zonder blaasmond en blaaspijp3)Zonder benzine, compleet4)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)5)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s?
Related Products
-8%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL heggenscharen, STIHL machines
STIHL HS 45 benzine heggenschaar
0 out of 5
€ 339,00 - € 359,00Prijsklasse: € 339,00 tot € 359,00 Incl BTW
-7%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL heggenscharen, STIHL machines
STIHL HSE 71 elektrische heggenschaar
0 out of 5
€ 249,00 - € 289,00Prijsklasse: € 249,00 tot € 289,00 Incl BTW
-5%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MSE 141 elektrische kettingzaag
0 out of 5
€ 189,00 - € 199,00Prijsklasse: € 189,00 tot € 199,00 Incl BTW

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 162 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 199,00 - € 209,00Prijsklasse: € 199,00 tot € 209,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.