





STIHL HLA 66 accuheggenschaar op steel
0 out of 5
€ 439,00 Incl BTW
STIHL HLA 66. Lichte accuheggenschaar op steel voor het snoeien van heggen en voor werk dichtbij de grond. 115° verstelbare mesbalk.
Availability: 1 op voorraad (kan nabesteld worden)
Artikelnummer: 4859-011-2910
Categorieën: Accu assortiment, STIHL heggenscharen, STIHL machines
Artikelnummer: 4859-011-2910
Categorieën: Accu assortiment, STIHL heggenscharen, STIHL machines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
HLA 66 Accuheggensnoeier
Aanvullende informatie
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1337 × 194 × 123 cm |
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AP systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | machine zonder accu of lader |
Wees de eerste om “STIHL HLA 66 accuheggenschaar op steel” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Totale lengte | 205 cm |
| Geluidsdrukniveau | 80 dB(A)?1) |
| Gewicht | 3,8 kg?2) |
| Meslengte | 50 cm |
| Nominale spanning | 36 V |
| Maximale snoeidikte | 26 mm |
| Geluidsdrukniveau | 80 dB(A)?3) |
| Geluidsvermogenniveau | 91 dB(A)?3) |
| Trillingsniveau links/rechts | 2,3/1,8 m/s??4) |
| Aantal slagen | 3000 t/Min |
| Tandafstand | 33 mm |
| Acculooptijd met AP 100 | tot 72 min?5) |
| Acculooptijd met AP 200 | tot 144 min?5) |
| Acculooptijd met AP 300 | tot 180 min?5) |
| Acculooptijd met AP 300 S | tot 223 min?5) |
| Acculooptijd met AR 1000 | tot 450 min?5) |
| Acculooptijd met AR 2000 | tot 660 min?5) |
| Acculooptijd met AR 2000 L | tot 715 min?5) |
| Acculooptijd met AR 3000 | tot 800 min?5) |
| Acculooptijd met AR 3000 L | tot 1040 min?5) |
1)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 (dB(A))2)Zonder accu en lader3)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)4)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s?5)Looptijden zijn louter informatief en kunnen vari?ren naargelang de toepassing
Related Products
STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
STIHL BG 86 benzine bladblazer
0 out of 5
€ 469,00 Incl BTW
STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
€ 369,00 Oorspronkelijke prijs was: € 369,00.€ 349,00Huidige prijs is: € 349,00. Incl BTW
STIHL BG 56 benzine bladblazer
0 out of 5
-9%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 251 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 609,00 - € 619,00Prijsklasse: € 609,00 tot € 619,00 Incl BTW
-7%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 172 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 279,00 - € 289,00Prijsklasse: € 279,00 tot € 289,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.