Aanbieding


STIHL GHE 250 elektrische hakselaar
0 out of 5
€ 649,00 Oorspronkelijke prijs was: € 649,00.€ 589,00Huidige prijs is: € 589,00. Incl BTW
STIHL GHE 250 elektrische hakselaar. Veelzijdige machine waarmee je dankzij het Multi-Cut snijsysteem zowel zacht of hard plantenmateriaal kun hakselen.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
KRACHTIGE, ELEKTRISCHE HAKSELAAR MET HAKSELMECHANISME
STIHL GHE 250 elektrische hakselaar. Een veelzijdige machine waarmee je zowel zacht of hard plantenmateriaal kun hakselen. Dankzij het Multi-Cut snijsysteem verkleint hij moeiteloos takken tot 30 mm dik. De krachtige elektromotor geeft uitstekende prestaties, maar toch stil. Zijn vultrechter geeft een hoog gebruikscomfort en optimale veiligheid. De schuine trechter vergemakkelijkt het invoeren van bladeren en takken. Door de handige transportwielen kun je de machine makkelijk verplaatsen en opbergen.
De GHE 250 is in 2 uitvoeringen:
- GHE 250 : machine voor zowel blad als takmateriaal
- GHE 250 S : machine vooral voor takmateriaal.
De GHE 250 S heeft een mes-systeem dat is geoptimaliseerd voor hard materiaal. Hiermee kun je sneller grotere hoeveelheden takken hakselen tot 35 mm.
De GHE 250 is er ook in krachtsroom uitvoering: GHE 260
Aanvullende informatie
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Merk | STIHL |
| Aandrijving machine | Elektrisch |
| Haksel uitvoering | standaard, S (geoptimaliseerd voor takken en hard materiaal) |
Wees de eerste om “STIHL GHE 250 elektrische hakselaar” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Max. dikte takken | tot 30 mm |
| Nominaal toerental snijgereedschap | 2800 U/min |
| Nominaal vermogen | 2500 W |
| Gewicht | 27 kg |
| Gegarandeerd geluidsniveau LwA | 103 dB(A) |
| Onzekerheidsfactor geluidsdrukniveau KpA | 3 dB(A) |
| Nominale spanning | 230 V |
| Snijgereedschap | Multi-Cut 250 |
| Gemeten geluidsdrukniveau LpA | 92 dB(A) |
Related Products
STIHL heggenscharen, STIHL machines
€ 149,00 Oorspronkelijke prijs was: € 149,00.€ 129,00Huidige prijs is: € 129,00. Incl BTW
STIHL HSE 42 elektrische heggenschaar
0 out of 5
-9%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 271 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 709,00 - € 719,00Prijsklasse: € 709,00 tot € 719,00 Incl BTW
Hot


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 212 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 499,00 - € 549,00Prijsklasse: € 499,00 tot € 549,00 Incl BTW

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 162 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 199,00 - € 209,00Prijsklasse: € 199,00 tot € 209,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.