



STIHL HSA 40 accu heggenschaar
€ 149,00 - € 209,00Prijsklasse: € 149,00 tot € 209,00 Incl BTW
De STIHL HSA 40 accuheggenschaar is een uiterst lichte en stille heggenschaar, ideaal voor kleine tuinen of heggen. Compact met een uitstekende balans
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
HSA 40 ACCUHEGGENSCHAAR: OM KLEINE EN MIDDELGROTE HEGGEN ROND HET HUIS GEMAKKELIJK TE SNOEIEN
De STIHL HSA 40 accuheggenschaar is een uiterst lichte en stille heggenschaar, ideaal voor kleine tuinen of heggen. Het is een compacte heggenschaar met een uitstekende balans.
Door de verwisselbare AS accu kun je met meerdere accu’s ook grotere stukken in een keer knippen. De accu kun je gebruiken met alle machines in het AS-systeem. Het intelligente energiebeheer en de diamantgeslepen geharde messen zorgen voor een perfect snoei-resultaat, vooral bij jonge en dunnen takken. Door de dubbele handgreep, kun je de machine eenvoudig en veilige bedienen. Voorzien van rubberen oppervlakken voor een goede grip, ongeacht de werkpositie. De STIHL HSA 40 heeft een handig ophangoog voor gemakkelijke opslag.
De accuheggenschaar heeft een snoeilengte van 50 cm, en een tandafstand van 24 mm
Aanvullende informatie
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AS systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | machine zonder accu of lader, Set met 2x accu AS 2 en lader AL 1 |
Wees de eerste om “STIHL HSA 40 accu heggenschaar” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Meslengte | 50 cm |
| Nominale spanning | 10 V |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Geluidsdrukniveau | 80 dB(A) 1) |
| Geluidsvermogenniveau | 90 dB(A) 2) |
| Trillingsniveau links/rechts | 1,9/1,4 m/s² 3) |
| Totale lengte | 94 cm |
| Aantal slagen | 2800 1/min |
| Tandafstand | 24 mm |
| Aanbevolen accu | AS 2 |
| Accutechnologie | Lithium-Ion |
| Acculooptijd | tot 66 min 4) |
| Accusysteem | AS |
Related Products
STIHL BG 56 benzine bladblazer

STIHL FS 55 benzine grastrimmer
STIHL FS 38 benzine grastrimmer

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.