

STIHL FSA 86 accubosmaaier
0 out of 5
€ 329,00 Incl BTW
STIHL FSA 86 accu kantenmaaier. Geschikt voor het efficiënt en snel maaien van gras langs paden, rond obstakels en bij de randen van het gazon
Availability: 1 op voorraad (kan nabesteld worden)
Artikelnummer: FA05-011-5700
Categorieën: Accu assortiment, AP Systeem, STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
Artikelnummer: FA05-011-5700
Categorieën: Accu assortiment, AP Systeem, STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
FSA 86 R Accumotorzeis
Aanvullende informatie
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1807 × 136 × 204 cm |
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AP systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | machine zonder accu of lader |
Wees de eerste om “STIHL FSA 86 accubosmaaier” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Gewicht | 3,2 kg 1) |
| Nominale spanning | 36 V |
| Standaard snijgarnituur | AutoCut C6-2 |
| Gewicht | 3,2 kg 2) |
| Geluidsdrukniveau | 77 dB(A) 3) |
| Geluidsvermogenniveau | 91 dB(A) 3) |
| Trillingsniv. met kunststof snijgarnituur links/rechts | 3,7/2 m/s² 4) |
| Totale lengte zonder snijgarnituur | 172 cm |
| Snijcirkel diameter | 350 mm |
| Acculooptijd met AP 100 | tot 17 min 5) |
| Acculooptijd met AP 200 | tot 35 min 5) |
| Acculooptijd met AP 300 | tot 42 min 5) |
| Acculooptijd met AP 300 S | tot 52 min |
| Acculooptijd met AP 300 S (2) | tot 85 min 5) |
| Snijgereedschap acculooptijd 1 | AC C6-2; 2,0MM FADEN LEISE |
| Snijgereedschap acculooptijd 2 | PC 6-2 |
1)Inclusief accu, zonder lader2)Zonder accu, snijgarnituur en beschermkap3)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)4)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s²5)Looptijden zijn louter informatief en kunnen variëren naargelang de toepassing
Related Products
STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
€ 109,00 Oorspronkelijke prijs was: € 109,00.€ 99,00Huidige prijs is: € 99,00. Incl BTW
STIHL FSE 52 elektrische grastrimmer
0 out of 5

Bestel: Niet standaard voorradig.Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 500i benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 1.979,00 - € 2.049,00Prijsklasse: € 1.979,00 tot € 2.049,00 Incl BTW
-7%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 391 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 959,00 - € 969,00Prijsklasse: € 959,00 tot € 969,00 Incl BTW
-9%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 271 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 709,00 - € 719,00Prijsklasse: € 709,00 tot € 719,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.