



STIHL RMA 253 accugrasmaaier
€ 629,00 - € 799,00Prijsklasse: € 629,00 tot € 799,00 Incl BTW
De accugrasmaaier STIHL RM 253 is een instapmodel voor kleine tot middelgrote gazons met een maaibreedte van 51m.
Artikelnummer: N/B
Categorieën: Accu assortiment, AK Systeem, STIHL Gazonmaaiers, STIHL gazononderhoud, STIHL machines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
ACCUGRASMAAIER RMA 253: Wendbaar en ideaal voor kleine gazons.
De grasmaaier STIHL RMA 253 is het instapmodel van STIHL met een metalen behuizing. De maaibreedte van 51 cm maakt dat de machine efficiënt kleine tot middelgrote gazons kan maaien . Dankzij de accu en electr0motor kun je de machine makkelijk starten. De machine is standaard uitgerust met een multimes, een mulchinzetstuk en een zijdelingse uitwerpopening. Hierdoor kun je met deze grasmaaier zowel maaien, met en zonder vangbak, als mulchen. Je kunt het gras opvangen in de grasvangbak of via de zijdelingse uitworp over het te maaien oppervalk verspreiden.
Je kunt het comfortstuur in hoogte verstellen en makkelijk opklappen. In de opgeklapte positie helpt deze ook de machine recht op te zetten voor onderhoud. Je stelt de snijhoogte in in 7 stappen, van 20 mm tot 100 mm via de centrale inrichting. De grasopvangbak heeft een inhoud van 55 liter en eenvoudig te openen en te legen.
De machine is los verkrijgbaar of in set met een accu en lader
De RMA 253 is onderdeel van het STIHL AK systeem. Aangeraden wordt de AK 30 S accu voor maximale maaiduur, maar de machine kan ook prima met de AK 10 of 20 gebruikt worden. Standaard wordt de AK 20 bijgeleverd in de set.
Aanvullende informatie
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Merk | STIHL |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | machine zonder accu of lader, Set met AK 30 S accu en AL 101 lader |
| Gazonmaaier uitvoering | standaard model, T (eentraps aandrijving) |
Wees de eerste om “STIHL RMA 253 accugrasmaaier” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Maaibreedte | 51 cm |
| Maaihoogte | 20 – 100 mm |
| Aanpassing maaihoogte | 7-traps (centraal) |
| Inhoud grasopvangbox | 55 l |
| Apparaatlengte met grasopvangbox | 160 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Totale hoogte van het apparaat | 117 |
| Diameter voorwiel | 180 mm |
| Diameter achterwiel | 200 mm |
| Aandrijving | — |
| Accutype | Lithium-ion |
| Nominaal vermogen | 1250 W |
| Gewicht | 28 kg |
| Gegarandeerd geluidsvermogenniveau | 94 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau gemeten | 79 dB(A) |
| Onzekerheidsfactor geluidsdrukniveau | 2 dB(A) |
| Trillingswaarde | 1,8 m/s² |
| Trillingen onzekerheid K | 0,9 m/s² |
| Accusysteem | AK |
| IP beschermingsgraad | IPX4 |
Related Products
STIHL BR 200 ruggedragen benzine bladblazer


STIHL HSE 71 elektrische heggenschaar
STIHL HSE 42 elektrische heggenschaar

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.