

STIHL AK 20 accu
0 out of 5
€ 139,00 Incl BTW
Het STIHL AK systeem combineert kwaliteit en veelzijdigheid. Voor iedere machine en activiteit is een AK lithium-ion-accu beschikbaar.
Availability: 15 op voorraad (kan nabesteld worden)
Artikelnummer: 4520-400-6535
Categorieën: Accu assortiment, AK Systeem, STIHL machines
Artikelnummer: 4520-400-6535
Categorieën: Accu assortiment, AK Systeem, STIHL machines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
AK 20 Accumulator
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 492 × 260 × 125 cm |
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AK systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | Losse accu |
Wees de eerste om “STIHL AK 20 accu” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Accuceltechnologie | Lithium-ion |
| Nominale capaciteit | 4 Ah?1) |
| Gewicht accu | 1,2 kg |
| Energie-inhoud | 144 Wh |
Related Products
STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
€ 369,00 Oorspronkelijke prijs was: € 369,00.€ 349,00Huidige prijs is: € 349,00. Incl BTW
STIHL BG 56 benzine bladblazer
0 out of 5
-10%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
STIHL FS 55 benzine grastrimmer
0 out of 5
€ 259,00 - € 269,00Prijsklasse: € 259,00 tot € 269,00 Incl BTW
Hot


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 212 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 499,00 - € 549,00Prijsklasse: € 499,00 tot € 549,00 Incl BTW
-7%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 172 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 279,00 - € 289,00Prijsklasse: € 279,00 tot € 289,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.