

STIHL AK 10 accu
0 out of 5
€ 99,00 Incl BTW
AK 10 ACCU : lichtgewicht lithium-ion-accu voor de hobbytuinder. Ideaal voor de kleine klusjes met met machines uit het AK systeem.
![]()
Availability: 10 op voorraad (kan nabesteld worden)
Artikelnummer: 4520-400-6530
Categorieën: Accu assortiment, AK Systeem, STIHL machines
Artikelnummer: 4520-400-6530
Categorieën: Accu assortiment, AK Systeem, STIHL machines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
AK 10 Accumulator
Aanvullende informatie
| Afmetingen | 492 × 260 × 125 cm |
|---|---|
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AK systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | Losse accu |
Wees de eerste om “STIHL AK 10 accu” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Accuceltechnologie | Lithium-ion |
| Nominale capaciteit | 2 Ah?1) |
| Gewicht accu | 0,8 kg |
| Nominale spanning | 36 V |
| Energie-inhoud | 72 Wh |
Related Products
STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
STIHL BG 86 benzine bladblazer
0 out of 5
€ 469,00 Incl BTW
-8%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL heggenscharen, STIHL machines
STIHL HS 45 benzine heggenschaar
0 out of 5
€ 339,00 - € 359,00Prijsklasse: € 339,00 tot € 359,00 Incl BTW
-7%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 391 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 959,00 - € 969,00Prijsklasse: € 959,00 tot € 969,00 Incl BTW

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 162 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 199,00 - € 209,00Prijsklasse: € 199,00 tot € 209,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.