



STIHL HSE 52 elektrische heggenschaar
0 out of 5
€ 179,00 Incl BTW
De STIHL HSE 52 is ideaal voor het trimmen en snoeien van dunne takken en twijgen. De HSE 52 heeft een 460W motor en een 50cm lang blad.
Availability: Beschikbaar via nabestelling
Artikelnummer: 4818-011-3530
Categorieën: STIHL heggenscharen, STIHL machines
Artikelnummer: 4818-011-3530
Categorieën: STIHL heggenscharen, STIHL machines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
De STIHL HSE 52 is ideaal voor het trimmen en snoeien van dunne takken en twijgen. De HSE 52 heeft een 460W motor en een 50cm lang blad.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1025 × 247 × 195 cm |
| Merk | STIHL |
| Aandrijving machine | Elektrisch |
| Zwaardlengte | 50cm |
Wees de eerste om “STIHL HSE 52 elektrische heggenschaar” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Meslengte | 50 cm |
| Nominale spanning | 220-240 V |
| Vermogen | 460 W |
| Gewicht | 3,1 kg?1) |
| Geluidsdrukniveau | 84 dB(A)?2) |
| Geluidsvermogenniveau | 95 dB(A)?3) |
| Trillingsniveau links/rechts | 3,1/1,5 m/s??4) |
| Totale lengte | 101 cm |
| Tandafstand | 23 mm |
| Aantal slagen | 3400 min-1 |
1)Zonder kabel2)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 (dB(A))3)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)4)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s?
Related Products
STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
€ 369,00 Oorspronkelijke prijs was: € 369,00.€ 349,00Huidige prijs is: € 349,00. Incl BTW
STIHL BG 56 benzine bladblazer
0 out of 5
-10%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
STIHL FS 55 benzine grastrimmer
0 out of 5
€ 259,00 - € 269,00Prijsklasse: € 259,00 tot € 269,00 Incl BTW
STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
€ 109,00 Oorspronkelijke prijs was: € 109,00.€ 99,00Huidige prijs is: € 99,00. Incl BTW
STIHL FSE 52 elektrische grastrimmer
0 out of 5
-5%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MSE 141 elektrische kettingzaag
0 out of 5
€ 189,00 - € 199,00Prijsklasse: € 189,00 tot € 199,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.