





STIHL BGA 86 accu bladblazer
0 out of 5
€ 299,00 Incl BTW
De STIHL BGA 86. Zeer krachtige en comfortabel te bedienen accu bladblazer voor professioneel en veeleisend privé gebruik.
![]()
Availability: 2 op voorraad (kan nabesteld worden)
Artikelnummer: BA02-011-5900
Categorieën: Accu assortiment, AP Systeem, STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
Artikelnummer: BA02-011-5900
Categorieën: Accu assortiment, AP Systeem, STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
De STIHL BGA 86. Zeer krachtige en comfortabel te bedienen accu bladblazer voor professioneel en veeleisend privé gebruik.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1105 × 198 × 312 cm |
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AP systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | machine zonder accu of lader |
Wees de eerste om “STIHL BGA 86 accu bladblazer” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Nominale spanning | 36 V |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Blaaskracht | 15 N?1) |
| Maximale luchtsnelheid | 69 m/s |
| Luchtsnelheid | 58 m/s?2) |
| Luchtdebiet | 780 m?/u?3) |
| Max. luchtdebiet | 940 m?/u?4) |
| Geluidsdrukniveau | 79 dB(A)?5) |
| Geluidsvermogenniveau | 90 dB(A)?5) |
| Trillingsniveau | 0,5 m/s??6) |
| Acculooptijd met AP 200 | tot 17 min?7) |
| Acculooptijd met AP 300 | tot 21 min?7) |
| Acculooptijd met AP 300 S | tot 26 min |
| Acculooptijd met AR 1000 | tot 57 min?7) |
| Acculooptijd met AR 2000 | tot 84 min?7) |
| Acculooptijd met AR 2000 L | tot 90 min?7) |
| Acculooptijd met AR 3000 | tot 105 min?7) |
| Acculooptijd met AR 3000 L | tot 140 min?7) |
1)Combinatie van luchtsnelheid en luchtcapaciteit2)Bij blazen met ronde blaasmond3)met ronde blaasmond4)Zonder blaaspijp / blaasmond5)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)6)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s?7)Looptijden zijn louter informatief en kunnen vari?ren naargelang de toepassing
Related Products
-9%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 251 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 609,00 - € 619,00Prijsklasse: € 609,00 tot € 619,00 Incl BTW
Hot


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 182 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 389,00 - € 439,00Prijsklasse: € 389,00 tot € 439,00 Incl BTW
-7%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 172 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 279,00 - € 289,00Prijsklasse: € 279,00 tot € 289,00 Incl BTW

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 162 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 199,00 - € 209,00Prijsklasse: € 199,00 tot € 209,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.