-9%


STIHL GHE 135 L elektrische hakselaar
0 out of 5
€ 439,00 Oorspronkelijke prijs was: € 439,00.€ 399,00Huidige prijs is: € 399,00. Incl BTW
STIHL GHE 135 L elektrische hakselaar. Voor hakselwerk zonder veel geluid te maken. Genoeg kracht om middelgrote hoeveelheden takken te hakselen.
Availability: Beschikbaar via nabestelling
Artikelnummer: 6013-011-1120
Categorieën: STIHL Hakselaars, STIHL machines
Artikelnummer: 6013-011-1120
Categorieën: STIHL Hakselaars, STIHL machines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
GHE 135.0 L (INT1) Hakselaar
Aanvullende informatie
| Gewicht | 26 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 580 × 560 × 555 cm |
| Merk | STIHL |
| Aandrijving machine | Elektrisch |
Wees de eerste om “STIHL GHE 135 L elektrische hakselaar” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Max. dikte takken | tot 35 mm |
| Nominaal toerental snijgereedschap | 40 U/min |
| Nominaal vermogen | 2300 W |
| Gewicht | 23 kg |
| Gegarandeerd geluidsniveau LwA | 94 dB(A) |
| Onzekerheidsfactor geluidsdrukniveau KpA | 3 dB(A) |
| Nominale spanning | 230 V |
| Snijgereedschap | Snijwals |
| Gemeten geluidsdrukniveau LpA | 87 dB(A) |
Related Products
STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
STIHL BG 86 benzine bladblazer
0 out of 5
€ 469,00 Incl BTW
STIHL heggenscharen, STIHL machines
€ 149,00 Oorspronkelijke prijs was: € 149,00.€ 129,00Huidige prijs is: € 129,00. Incl BTW
STIHL HSE 42 elektrische heggenschaar
0 out of 5
STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
STIHL FSE 31 elektrische grastrimmer
0 out of 5
€ 79,00 Incl BTW
-9%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 251 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 609,00 - € 619,00Prijsklasse: € 609,00 tot € 619,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.