

STIHL FS 131 benzine bosmaaier
€ 799,00 Oorspronkelijke prijs was: € 799,00.€ 729,00Huidige prijs is: € 729,00. Incl BTW
STIHL FS 131 benzine bosmaaier. Een krachtige kantenmaaier voor grote oppervlakten gras of onkruid. Ideaal voor eigenaren van grote tuinen of terreinen.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
KRACHTIGE BOSMAAIER VOOR HET MAAIEN VAN PERCELEN
STIHL FS 131 benzine bosmaaier. Een zeer krachtige bosmaaier voor oppervlakten stug gras of onkruid. Ideaal voor eigenaren van grotere tuinen of grotere terreinen met afrasteringen, boswallen of sloten die gemaaid moet worden. Je kunt de machine makkelijk starten. Met een dubbele handgreep, bedieningsgreep met stoptoets en 4-MIX®-motor. Je krijgt daar een dubbele schoudergordel bij om de machine makkelijk te dragen.
Aanvullende informatie
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Merk | STIHL |
| Aandrijving machine | Benzine (2-takt) |
| Uitvoering | DUBBELE HANDGREEP |
| Gereedschap | AUTOCUT 26-2 MAAIKOP, GRASSCUT 26-2 GRASSNIJBLAD |
Wees de eerste om “STIHL FS 131 benzine bosmaaier” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Standaard snijgarnituur | Grasschneideblatt 230-2,Mähkopf AutoCut 27-2 |
| Cilinderinhoud | 36,3 cm³ |
| Geluidsdrukniveau met metalen gereedschap | 97 dB(A) 1) |
| Geluidsdrukniveau met plastic gereedschap | 98 dB(A) 1) |
| Geluidsvermogenniveau met metalen gereedschap | 109 dB(A) 1) |
| Geluidsvermogenniveau met plastic gereedschap | 109 dB(A) 1) |
| Gewicht | 5,8 kg 2) |
| Snijcirkel diameter | 420 mm |
| Tankcapaciteit | 0,71 l |
| Totale lengte | 180 cm 3) |
| Trillingsniveau links met metalen gereedschap | 3,7 m/s² 4) |
| Trillingsniveau links met plastic gereedschap | 4,9 m/s² 4) |
| Trillingsniveau rechts met plastic gereedschap | 4,9 m/s² 4) |
| Trillingsniveau rechts met metalen gereedschap | 3,4 m/s² 4) |
| Vermogen | 1,4 kW |
| Vermogen | 1,9 Pk |
| CO2 | 845 g/kWh |
Related Products
STIHL FS 38 benzine grastrimmer


STIHL MS 271 benzinekettingzaag


STIHL MS 251 benzinekettingzaag
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.