

STIHL power box 3 met 2 x AP 500 s accu en AL 501 lader
€ 1.169,00 Incl BTW
De Power Box Extrem van STIHL combineert een handige kunststofbox met twee accu’s AP 500 S (337 Wh) en een snellader AL 500.
![]()
Artikelnummer: EA01-200-0006
Categorieën: Accu assortiment, AP Systeem, STIHL machines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
POWER BOX EXTREM MET TWEE ACCU’S AP 500 S EN EEN LADER AL 501: SET VOOR HET GEBRUIK VAN ACCUMACHINES
De Power Box Extrem van STIHL, een handige kunststofbox met twee accu’s AP 500 S en een snellader AL 501. Hiermee heeft u altijd de benodigde accu-power paraat. Je kunt de box gebruiken met de Sortimo L-BOOX boxen en het Sortimo Globelyst voertuigsysteem. Met het inzetstuk in de box zijn de verschillende onderdelen veilig opgeborgen tijdens het transport. Dankzij de draaggreep kun je de Power Box Extrem met zijn twee accu’s AP 500 S en zijn lader AL 501 comfortabel dragen
Je kunt de Power Box 1 gebruiken met alle machines in het STIHL AP Systeem
Aanvullende informatie
| Gewicht | 8,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 44 × 37 × 16 cm |
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AP systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | Set 2 accu + lader |
Wees de eerste om “STIHL power box 3 met 2 x AP 500 s accu en AL 501 lader” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Gewicht accu | 2 kg |
| Energie-inhoud | 337 Wh |
| Accucel technologie | LITHIUM-ION |
| Capaciteit | 8,8 Ah |
| Eindspanning bij laden | 41,9 V |
Related Products


STIHL HSE 71 elektrische heggenschaar
STIHL HSE 42 elektrische heggenschaar
STIHL FSE 52 elektrische grastrimmer


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.