



STIHL MSA 220 C-B accukettingzaag
€ 519,00 Incl BTW
De STIHL MSA 220 C-B accukettingzaag is zeer krachtig en uitgerust met een professioneel blad en ketting. Zonder accu of lader!
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
MSA 220 C-B ACCUKETTINGZAAG: PRESTATIES EN COMFORT VOOR EEN GROOT AANTAL TOEPASSINGEN (Zonder accu of lader)
De STIHL MSA 220 C-B accukettingzaag is zeer krachtig en uitgerust met blad en ketting. Hierdoor is hij klaar voor elke uitdaging. De machine is ideaal voor het vellen van kleine bomen of boomonderhoud. De krachtige STIHL 3/8’PS3 Pro ketting staat garant voor een uitstekend terugslaggedrag en een hoge zaagkwaliteit. Door de accu-aandrijving werk je probleemloos in geluidsgevoelige omgevingen. De emissie- en onderhoudsvrije werking van de EC-motor is ook ideaal voor werk in afgesloten ruimten.
In combinatie met de krachtige STIHL AP 300 S accu, levert de STIHL MSA 220 een maximaal zaagvermogen.
De STIHL MSA 220 C-B een bijzonder efficiënte kettingzaag met stijve metalen klauw en een kettingsnelspanner.
Alle accumachines van het STIHL AP systeem zijn voor professioneel en dagelijks gebruik ontworpen. Door de beproefde bescherming tegen spatwater, intern getest gebaseerd op de IPX4-standaard, is ook onder slechte weeromstandigheden te werken.
Alle machines uit het STIHL AP Systeem worden los geleverd zonder accu of lader om zo de volle vrijheid te geven zelf het ideale “AP machinepark” samen te stellen.
Aanvullende informatie
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AP systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | machine zonder accu of lader |
| Bladlengte | 35cm, 40 cm |
Wees de eerste om “STIHL MSA 220 C-B accukettingzaag” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Accutechnologie | Lithium-ion |
| Aanbevolen accu | AP 300 S |
| Accusysteem | AP systeem |
| Zaagkettingsteken | 3/8″P |
| Gewicht | 5,4 kg?1) |
| Zaagbladlengte | 35-40 cm |
| Nominale spanning | 36 V |
| Olietankvolume | 210 cm? |
| Geluidsdrukniveau | 91 dB(A)?2) |
| Geluidsvermogenniveau | 99 dB(A)?3) |
| Trillingsniveau links/rechts | 4,8/3,6 m/s??4) |
| Acculooptijd met AP 200 | tot 32 min?5) |
| Acculooptijd met AP 300 | tot 37 min?5) |
| Acculooptijd met AP 300 S | tot 40 min?5) |
| Acculooptijd met AP 500 S | 48 min?5) |
| Acculooptijd met AR 1000 | tot 110 min?5) |
| Acculooptijd met AR 2000 | tot 160 min?5) |
| Acculooptijd met AR 2000 L | tot 201 min?5) |
| Acculooptijd met AR 3000 | tot 200 min?5) |
| Acculooptijd met AR 3000 L | tot 281 min?5) |
Related Products
STIHL BR 200 ruggedragen benzine bladblazer
STIHL FS 38 benzine grastrimmer

STIHL MS 500i benzinekettingzaag


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.