



STIHL FSA 135 accubosmaaier
€ 609,00 - € 659,00Prijsklasse: € 609,00 tot € 659,00 Incl BTW
![]()
STIHL FSA 135 accubosmaaier. Ideaal voor groenonderhoud en het maaien van gras, onkruid of struikgewas. Voor een breed assortiment snijgereedschappen.
Artikelnummer: N/B
Categorieën: Accu assortiment, AP Systeem, STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
FSA 135 ACCUBOSMAAIER: DOELTREFFEND EN STIL
STIHL FSA 135 accubosmaaier. Ideaal voor groenonderhoud en het maaien van gras, onkruid of struikgewas. Met zijn krachtige EC-motor en een breed assortiment aan snijgereedschappen die op de FSA 135 passen, is iedere klus mogelijk. De machine heeft 3 standaard waarmee energie besparend gewerkt wordt. Een eco-stand voor het lichte werk om zo lang mogelijk met de accu te kunnen werken. Een midden stand voor iets zwaarder werk, en een boost stand voor het zware werk om het volle vermogen uit accu en motor te halen. De standen worden aangegeven met een led.
De machine heeft een zeer gemakkelijk te reinigen luchtfilter met metaalgaas. Hiermee koelt de motor optimaal en zorgt zo voor een lange levensduur. Door het accu-systeem met elektromotor is de machine zeer stil en schoon. Hierdoor kan probleemloos in geluidsgevoelige omgevingen gewerkt worden.
Je kunt in de FSA 135 alle accu’s uit het STIHL AP systeem gebruiken. Machines uit het STIHL AP systeem zijn gemaakt om professioneel mee te kunnen werken, ook in slechte weersomstandigheden. Maar kunnen natuurlijk ook uitstekend gebruikt worden voor dagelijks gebruik. De FSA 135 voldoet dan ook aan strenge eisen en is onderworpen aan een spatwatertest op basis van de norm IPX4.
Je kunt de FSA 135 krijgen in drie uitvoeringen:
- het standaard model met dubbele handgreep (ossenkop stuur) met grassnijblad
- standaard model met dubbele handgreep (ossenkop stuur) met autocut draadkop
- FSA 135 R model met beugelhandgreep met autocut draadkop
Aanvullende informatie
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AP systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | machine zonder accu of lader |
| Gereedschap | AUTOCUT 26-2 MAAIKOP, GRASSCUT 26-2 GRASSNIJBLAD |
| Uitvoering | BEUGELHANDGREEP, DUBBELE HANDGREEP |
Wees de eerste om “STIHL FSA 135 accubosmaaier” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Nominale spanning | 36 V |
| Gewicht | 4,3 kg 1) |
| Geluidsdrukniveau | 80 dB(A) 2) |
| Geluidsvermogenniveau | 92 dB(A) 2) |
| Acculooptijd met AR 2000 L | tot 160 min 3) |
| Trillingsniv. met kunststof snijgarnituur links/rechts | 3,7/1,8 m/s² 4) |
| Trillingsniv. met stalen snijgarnituur links/rechts | 2,9/2,9 m/s² 5) |
| Totale lengte zonder snijgarnituur | 184 cm |
| Snijcirkel diameter | 420 mm |
| Standaard snijgereedschap | Mähkopf AutoCut C 26-2 |
| Acculooptijd met AP 100 | tot 25 min 3) |
| Acculooptijd met AP 200 | tot 50 min 3) |
| Acculooptijd met AP 300 | tot 70 min 3) |
| Acculooptijd met AR 2000 | tot 300 min 3) |
| Acculooptijd met AR 3000 | tot 200 min 3) |
| Acculooptijd met AR 3000 L | tot 430 min 3) |
| Snijgereedschap acculooptijd 1 | STUFE 1 MIT GSB |
| Snijgereedschap acculooptijd 2 | FADENMÄHKOPF |
Related Products


STIHL HSA 26 accu gras- en buxusschaar

STIHL MSE 141 elektrische kettingzaag


STIHL MS 462 C-M benzinekettingzaag














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.