

STIHL HTA 50 accu hoogsnoeier
0 out of 5
€ 319,00 Incl BTW
De STIHL HSA 40 accuheggenschaar is een uiterst lichte en stille heggenschaar, ideaal voor kleine tuinen of heggen. Compact met een uitstekende balans
Availability: 1 op voorraad (kan nabesteld worden)
Artikelnummer: LA02-011-6400
Categorieën: Accu assortiment, AK Systeem, STIHL machines, STIHL motorzagen
Artikelnummer: LA02-011-6400
Categorieën: Accu assortiment, AK Systeem, STIHL machines, STIHL motorzagen
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
HTA 50.0 1/4″P Accuhoogsnoeier
Aanvullende informatie
| Gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1520 × 250 × 150 cm |
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AK systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
Wees de eerste om “STIHL HTA 50 accu hoogsnoeier” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Gewicht | 3,6 kg 1) |
| Nominale spanning | 36 V |
| Geluidsdrukniveau | 78 dB(A) 2) |
| Geluidsvermogenniveau | 94 dB(A) 2) |
| Trillingsniveau links/rechts | 0,5/1 m/s² 3) |
| Totale lengte (min.) | 280 cm 4) |
| Totale lengte (max.) | 280 cm 5) |
1)Zonder zaaggarnituur, zonder accu2)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)3)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s²4)Min. met gereedschap5)Max. met gereedschap
Related Products
-8%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL heggenscharen, STIHL machines
STIHL HS 45 benzine heggenschaar
0 out of 5
€ 339,00 - € 359,00Prijsklasse: € 339,00 tot € 359,00 Incl BTW
-7%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL heggenscharen, STIHL machines
STIHL HSE 71 elektrische heggenschaar
0 out of 5
€ 249,00 - € 289,00Prijsklasse: € 249,00 tot € 289,00 Incl BTW
-5%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MSE 141 elektrische kettingzaag
0 out of 5
€ 189,00 - € 199,00Prijsklasse: € 189,00 tot € 199,00 Incl BTW


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 400 C-M benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 1.459,00 - € 1.469,00Prijsklasse: € 1.459,00 tot € 1.469,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.