

STIHL AK 30 S accu
0 out of 5
€ 179,00 Incl BTW
Het STIHL AK systeem combineert kwaliteit en veelzijdigheid. Voor iedere machine en activiteit is een AK lithium-ion-accu beschikbaar.
Availability: 4 op voorraad (kan nabesteld worden)
Artikelnummer: 4520-400-6545
Categorieën: Accu assortiment, AK Systeem, STIHL machines
Artikelnummer: 4520-400-6545
Categorieën: Accu assortiment, AK Systeem, STIHL machines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
AK 30 S ACCU: LICHTGEWICHT LITHIUM-ION-ACCU VOOR HOBBYTUINIERS
Het STIHL AK systeem combineert kwaliteit en veelzijdigheid. Voor iedere machine en activiteit is een AK lithium-ion-accu beschikbaar. De AK 30 S geeft daarbij een lange gebruikstijd, afhankelijk van het gebruik. Dankzij de laadindicator (led) kun je makkelijk de laadtoestand van je machine controleren. Je kunt de AK 30 S laden met een AL 101 of een van de AL snelladers van STIHL. De AK 30 S is bruikbaar in alle machines van het STIHL AK Systeem
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 13 × 12 × 9 cm |
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AK systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | Losse accu |
Wees de eerste om “STIHL AK 30 S accu” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Accuceltechnologie | Lithium-ion |
| Nominale capaciteit | 5,2 Ah?1) |
| Gewicht accu | 1,2 kg |
| Nominale spanning | 36 V |
| Energie-inhoud | 180 Wh |
Related Products
STIHL heggenscharen, STIHL machines
€ 149,00 Oorspronkelijke prijs was: € 149,00.€ 129,00Huidige prijs is: € 129,00. Incl BTW
STIHL HSE 42 elektrische heggenschaar
0 out of 5
-9%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 271 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 709,00 - € 719,00Prijsklasse: € 709,00 tot € 719,00 Incl BTW
Hot


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 261 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 1.079,00 - € 1.199,00Prijsklasse: € 1.079,00 tot € 1.199,00 Incl BTW
-9%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 251 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 609,00 - € 619,00Prijsklasse: € 609,00 tot € 619,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.