

STIHL HSE 81 elektrische heggenschaar
0 out of 5
€ 349,00 - € 399,00Prijsklasse: € 349,00 tot € 399,00 Incl BTW
De STIHL HSE 81 is een krachtige en robuuste elektrische heggenschaar met een 650-wattmotor voor heggen met dikke takken.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
HSE 81 : ROBUUSTE ELEKTRISCHE 650W HEGGENSCHAAR
De STIHL HSE 81, een krachtige en robuuste elektrische heggenschaar met een 650-wattmotor voor heggen met dikke takken. Hij heeft een ergonomisch design, is eenvoudige te bediening en is krachtig bij het knippen. De draaibare handgreep met 5 standen zorgt voor flexibel en comfortabel knippen.
Onderhoudsproducten voor uw heggenschaar zijn los verkrijgbaar.
Aanvullende informatie
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Merk | STIHL |
| Aandrijving machine | Elektrisch |
| Zwaardlengte | 50cm, 60cm, 70cm |
Wees de eerste om “STIHL HSE 81 elektrische heggenschaar” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Meslengte | 50-70 cm |
| Nominale spanning | 230-240 V |
| Vermogen | 650 W |
| Gewicht | 4,1-4,4 kg?1) |
| Geluidsdrukniveau | 88 dB(A)?2) |
| Geluidsvermogenniveau | 99 dB(A)?3) |
| Trillingsniveau links/rechts | 3,2-3,5/2,1-2,5 m/s??4) |
| Totale lengte | 113-133 cm |
| Tandafstand | 36 mm |
| Aantal slagen | 2600 min-1 |
1)Zonder kabel2)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 (dB(A))3)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)4)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s?
Related Products
STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
STIHL BG 86 benzine bladblazer
0 out of 5
€ 469,00 Incl BTW
-7%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL heggenscharen, STIHL machines
STIHL HSE 71 elektrische heggenschaar
0 out of 5
€ 249,00 - € 289,00Prijsklasse: € 249,00 tot € 289,00 Incl BTW
-9%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 251 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 609,00 - € 619,00Prijsklasse: € 609,00 tot € 619,00 Incl BTW
-7%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 172 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 279,00 - € 289,00Prijsklasse: € 279,00 tot € 289,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.