







STIHL MSA 160 C-B accukettingzaag
€ 379,00 Incl BTW
De STIHL MSA 160 C-B accukettingzaag is de juiste keuzevoor iedereen die hout wilt bewerken, haardhout wil zagen of (fruit)bomen wilt snoeien.
![]()
Artikelnummer: MA03-200-0004
Categorieën: Accu assortiment, AP Systeem, STIHL machines, STIHL motorzagen
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
De STIHL MSA 160 C-B accukettingzaag is de juiste keuze voor iedereen die hout wilt bewerken, haardhout wil zagen of (fruit)bomen wilt snoeien.
Alle accumachines van het STIHL AP systeem zijn voor professioneel en dagelijks gebruik ontworpen. Door de beproefde bescherming tegen spatwater, intern getest gebaseerd op de IPX4-standaard, is ook onder slechte weeromstandigheden te werken.
De machines uit het STIHL AP Systeem worden los geleverd zonder accu of lader om zo de volle vrijheid te geven zelf het ideale “AP machinepark” samen te stellen.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 460 × 238 × 259 cm |
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AP systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | machine zonder accu of lader |
| Bladlengte | 30cm |
Wees de eerste om “STIHL MSA 160 C-B accukettingzaag” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Zaagkettingsteken | 1/4″P |
| Aanbevolen accu | AP 200 |
| Accutechnologie | Lithium-ion |
| Accusysteem | AP |
| Zaagbladlengte | 30 cm |
| Gewicht | 3,5 kg?1) |
| Nominale spanning | 36 V |
| Olietankvolume | 210 cm? |
| Geluidsdrukniveau | 85 dB(A)?2) |
| Geluidsvermogenniveau | 93 dB(A)?3) |
| Trillingsniveau links/rechts | 4,6/3,9 m/s??4) |
| Acculooptijd met AP 200 | tot 42 min?5) |
| Acculooptijd met AP 300 | tot 50 min?5) |
| Acculooptijd met AP 300 S | tot 62 min?5) |
| Acculooptijd met AP 500 S | 74 min?5) |
| Acculooptijd met AR 1000 | tot 125 min?5) |
| Acculooptijd met AR 2000 | tot 180 min?5) |
| Acculooptijd met AR 2000 L | tot 195 min?5) |
| Acculooptijd met AR 3000 | tot 230 min?5) |
| Acculooptijd met AR 3000 L | tot 300 min?5) |
Related Products


STIHL HSA 26 accu gras- en buxusschaar


STIHL MS 261 benzinekettingzaag


STIHL MS 251 benzinekettingzaag














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.