



STIHL FSA 400 accubosmaaier
€ 929,00 Incl BTW
STIHL FSA 400 accu bosmaaier is extreem krachtig en doeltreffend voor professioneel maaiwerk in middelzwaar tot zwaar gras of onkruid en boomopslag.

Artikelnummer: FA07-011-5720-1
Categorieën: Accu assortiment, AP Systeem, STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
Extreem krachtig en doeltreffend voor professioneel maaiwerk
De STIHL De ultrakrachtige accubosmaaier FSA 400 is ideaal voor professionals die werkzaam zijn in het tuin- en landschapsonderhoud, gemeentebedrijven en bosbouwbedrijven. Of je hem nu gebruikt voor het onderhoud van groene ruimten in geluidsgevoelige omgevingen, het maaien van hoog gras, het verwijderen van struikgewas en wilde vegetatie of het snoeien van kleine bomen in het kader van het onderhoud van jonge aanplantingen, de STIHL FSA 400 combineert ergonomie met een snelle werkvoortgang en een hoog gebruikscomfort. De FSA 400 kan werken met alle accu’s uit het STIHL AP systeem.
De STIHL FSA 400 accubosmaaier is standaard uitgerust met de STIHL AutoCut 46-2 maaikop. Daarnaast kan je hem uitrusten met verschillende metalen snijgereedschappen uit ons ruime assortiment accessoires, zoals het STIHL BrushCut 300-3 driehoeksmes, het STIHL ShredCut 270-2 hakselmesof het hoogwaardige STIHL WoodCut cirkelzaagblad met beitelbetanding . Gebruik altijd de juiste beschermkap. Voor energiezuinig maaien van dik gras is de STIHL PolyCut 48-2 maaikop met kunststof messen ideaal.
De FSA 400 is leverbaar in een standaard en een Korte uitvoering, speciaal voor maaien van struikgewas en boomopslag.
Je kunt de FSA 400 zelf aanvullen met een accu of lader naar keuze.
Aanvullende informatie
| Merk | STIHL |
|---|---|
| Accu systeem | STIHL AP systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | machine zonder accu of lader |
| Uitvoering | K(orte), standaard |
Wees de eerste om “STIHL FSA 400 accubosmaaier” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Nominale spanning | 36 V |
| Opgenomen vermogen | 2.60 kW |
| Vermogen | 2 kW 1) |
| Accusysteem | AP |
| Aanbevolen accu | AP 500 S |
| Gewicht apparaat zonder batterij | 7.1 kg 2) |
| Maaicirkel | 520 mm |
| Standaard snijgarnituur | AutoCut 46-2 / Driehoeksmes 300-3 |
| IP-beschermingsgraad | IPX4 |
| Min. autonomie van de AP 300 S accu met maaikop met draad | 12 min 3) |
| Max. autonomie van de AP 300 S accu met maaikop met draad | 20 min 3) |
| Min. autonomie van de AP 300 S accu met maaikop met kunststof messen | 16 min 3) |
| Max. autonomie van de AP 300 S accu met maaikop met kunststof messen | 29 min 3) |
| Min. autonomie van de AP 300 S accu met metalen maaigereedschap | 12 min 3) |
| Max. autonomie van de AP 300 S accu met metalen maaigereedschap | 20 min 3) |
| Min. autonomie van de AP 500 S accu met maaikop met draad | 15 min 3) |
| Max. autonomie van de AP 500 S accu met maaikop met draad | 25 min 3) |
| Min. autonomie van de AP 500 S accu met maaikop met kunststof messen | 20 min 3) |
| Max. autonomie van de AP 500 S accu met maaikop met kunststof messen | 40 min 3) |
| Min. autonomie van de AP 500 S accu met metalen maaigereedschap | 15 min 3) |
| Max. autonomie van de AP 500 S accu met metalen maaigereedschap | 25 min 3) |
| Apparaatlengte zonder snijgereedschap | 179 cm |
| Geluidsdrukniveau | 83 dB(A) 4) |
| Geluidsvermogenniveau | 96 dB(A) 4) |
| Trillingswaarde links in rechtshandige modus | 2.4 m/s² 5) |
| Trillingswaarde links in rechtshandige modus | 2.4 m/s² 5) |
| Trillingswaarde rechts in rechtshandige modus | 1.6 m/s² 5) |
| Trillingswaarde rechts in rechtshandige modus | 1.8 m/s² 5) |
Related Products

STIHL FS 55 benzine grastrimmer


STIHL MS 251 benzinekettingzaag


STIHL MS 172 benzinekettingzaag













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.