





STIHL BGA 200 accu bladblazer
0 out of 5
€ 559,00 - € 639,00Prijsklasse: € 559,00 tot € 639,00 Incl BTW
De STIHL BGA 200 is een zeer krachtige maar toch aangenaam stille accu bladblazer voor professioneel en privé gebruik in geluidsgevoelige gebieden.
![]()
Artikelnummer: N/B
Categorieën: Accu assortiment, AP Systeem, STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
BGA 200 : FLEXIBELE, COMFORTABELE EN KRACHTIGE ACCU BLADBLAZER
De STIHL BGA 200 is een zeer krachtige maar toch aangenaam stille accu bladblazer voor professioneel. De machine is ideaal in geluidsgevoelige stedelijke gebieden in te zetten. Dankzij het speciale ontwerp word de pols ontlast, zelfs in de Boost-modus. Hierdoor is het werk minder vermoeiend. De blaaspijp is eenvoudig in lengte verstelbaar met een druk op de knop. Zo kan je de BGA 200 accu bladblazer aanpassen aan verschillende werksituaties. Het comfortdraagsysteem, zorgt voor extra ontlasting om zo gemakkelijk bladeren te verwijderen van grote oppervlakken. Je de machine ophangen in het draagsysteem aan de zijkant van het lichaam zodat de machine niet gedragen hoeft te worden. Bovendien kun je zonder moeite veranderen tussen de handgedragen modus en het draagsysteem.
De BGA 200 is onderdeel van het STIHL AP Systeem. Hij werkt met alle accu’s uit deze serie, maar de Ruggedragen AR accu’s geven de langste werktijd. Voor de AP accu’s is de AP-gordeltas nodig.
Aanvullende informatie
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AP systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | Machine met comfortdraagsysteem, machine zonder accu of lader |
Wees de eerste om “STIHL BGA 200 accu bladblazer” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Nominale spanning | 36 V |
| Gewicht | 3,2 kg |
| Blaaskracht | 21 N?1) |
| Maximale luchtsnelheid | 84 m/s |
| Luchtsnelheid | 70 m/s?2) |
| Luchtdebiet | 941 m?/u?3) |
| Max. luchtdebiet | 1175 m?/u?4) |
| Geluidsdrukniveau | 80 dB(A)?5) |
| Geluidsvermogenniveau | 91 dB(A)?5) |
| Trillingsniveau | 0,7 m/s??6) |
| Acculooptijd met AP 200 | tot 49 min?7) |
| Acculooptijd met AP 300 | tot 78 min?7) |
| Acculooptijd met AP 300 S | tot 95 min |
| Acculooptijd met AR 1000 | tot 212 min?7) |
| Acculooptijd met AR 2000 | tot 295 min?7) |
| Acculooptijd met AR 2000 L | tot 315 min?7) |
| Acculooptijd met AR 3000 | tot 376 min?7) |
| Acculooptijd met AR 3000 L | tot 500 min?7) |
1)Combinatie van luchtsnelheid en luchtcapaciteit2)Bij blazen met ronde blaasmond3)met ronde blaasmond4)Zonder blaaspijp / blaasmond5)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)6)K-factor volgens RL 2006/42/EG = 2 m/s?7)Looptijden zijn louter informatief en kunnen vari?ren naargelang de toepassing
Related Products
STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
STIHL BG 86 benzine bladblazer
0 out of 5
€ 469,00 Incl BTW
-10%

Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL bosmaaiers/trimmers, STIHL machines
STIHL FS 55 benzine grastrimmer
0 out of 5
€ 259,00 - € 269,00Prijsklasse: € 259,00 tot € 269,00 Incl BTW
-9%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 271 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 709,00 - € 719,00Prijsklasse: € 709,00 tot € 719,00 Incl BTW
Hot


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 182 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 389,00 - € 439,00Prijsklasse: € 389,00 tot € 439,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.