

STIHL MH 700 benzine tuinfrees
0 out of 5
€ 1.299,00 Incl BTW
STIHL MH 700 benzine tuinfrees. Een uiterst krachtige machine om een dichte, massieve ondergrond te bewerken of grote stukken land te frezen.
Availability: Beschikbaar via nabestelling
Artikelnummer: 6251-011-3910
Categorieën: STIHL machines, STIHL tuinfrezen
Artikelnummer: 6251-011-3910
Categorieën: STIHL machines, STIHL tuinfrezen
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
MH 700.1 (EU1) Motorfrees
Aanvullende informatie
| Gewicht | 146 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 925 × 670 × 645 cm |
| Merk | STIHL |
| Aandrijving machine | Benzine (4-takt) |
Wees de eerste om “STIHL MH 700 benzine tuinfrees” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Gewicht | 113 kg |
| Nominaal vermogen | 5,2 kW / 7,1 PS U/min |
| Onzekerheidsfactor K | 2,76 m/s² |
| Trillingswaarde ahw | 6,9 m/s² |
| Geluidsniveau gegarandeerd LwA (dB[A]) | 100 dB(A) |
| Tankinhoud | 4 l |
| Hakset doorsnede | 36 cm |
| Gemeten geluidsdrukniveau LpA | 86 dB(A) |
| Onzekerheidsfactor geluidsdrukniveau KpA (dB[A]) | 2 dB(A) |
| Motortype | EHC 700.0 |
| Aandrijving | 2V + 1R |
| Werkbreedte | 120 cm |
| Cilinderinhoud | 252 cm³ |
Related Products
STIHL bladblazers, STIHL machines, STIHL reinigingsmachines
€ 609,00 Oorspronkelijke prijs was: € 609,00.€ 329,00Huidige prijs is: € 329,00. Incl BTW
STIHL BR 200 ruggedragen benzine bladblazer
0 out of 5


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Accu assortiment, AS systeem, STIHL heggenscharen, STIHL machines
STIHL HSA 26 accu gras- en buxusschaar
0 out of 5
€ 99,00 - € 139,00Prijsklasse: € 99,00 tot € 139,00 Incl BTW


Bestel: Niet standaard voorradig.Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 462 C-M benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 1.689,00 - € 1.809,00Prijsklasse: € 1.689,00 tot € 1.809,00 Incl BTW
-9%


Opties selecterenDit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
STIHL machines, STIHL motorzagen
STIHL MS 271 benzinekettingzaag
0 out of 5
€ 709,00 - € 719,00Prijsklasse: € 709,00 tot € 719,00 Incl BTW
FEATURED PRODUCTS
STIHL FSA 80 accubosmaaier
0 out of 5
€ 359,00 - € 568,00Prijsklasse: € 359,00 tot € 568,00 Incl BTW
STIHL FSA 200 accubosmaaier
0 out of 5
€ 729,00 - € 789,00Prijsklasse: € 729,00 tot € 789,00 Incl BTW














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.