

Winter Knoflook 5 stuks
€ 4,50 Incl BTW
De winter knoflook Messidrome/Germidour is een knoflooksoort die in Oktober/november geplant wordt. Hierdoor kunt u in juli verse knoflook oogsten.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
Beschrijving
De winter knoflook Messidrome/Germidour is een knoflooksoort die uitgeplant kan worden in Oktober. Door in het najaar te planten kunt u in juli verse knoflook oogsten. Knoflook wordt als teentje geplant. Ieder bol bevat verschillende tenen. Je kunt uit 5 bollen al snel 40 tot 60 planten kweken. Winter knoflook Messidrome/Germidour, een witte knoflook met een milde zoete smaak. Deze knoflook geeft een goed opbrengst.
Voor advies over wat u wanneer zaait of plant kunt u op ons blog kijken.
Voorraad aanduidingen kunnen afwijken van de actuele voorraad vanwege verkoop in onze fysieke winkel die niet real-time wordt bijgehouden.
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 5 × 15 × 10 cm |
Wees de eerste om “Winter Knoflook 5 stuks” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.