







STIHL HSA 60 accuheggenschaar
€ 269,00 - € 398,00Prijsklasse: € 269,00 tot € 398,00 Incl BTW
HSA 60 ACCUHEGGENSCHAAR: VOOR HET NAUWKEURIG SNOEIEN VAN GROTE HEGGEN IN DE TUIN. Onderdeel van het STIHL AK Accusysteem.
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
- Beoordelingen (0)
- TECHNISCHE DETAILS
Beschrijving
HSA 60 ACCUHEGGENSCHAAR: VOOR HET NAUWKEURIG SNOEIEN VAN GROTE HEGGEN IN DE TUIN
Met de STIHL HSA 60 haalt u de kracht van precisie in huis. Deze draadloze heggenschaar zorgt ervoor dat uw tuin er altijd piekfijn uitziet. De geïntegreerde Lithium-Ion batterij biedt een langdurige en betrouwbare prestatie, zonder gedoe met kabels of benzine. Met een snijlengte van 50 cm en een dubbelzijdig geslepen mes, kunt u moeiteloos door dikke takken snijden. Dankzij het lage gewicht en de ergonomische greep is het werken met de HSA 60 comfortabel en eenvoudig. Maak van uw tuin een visitekaartje met de STIHL HSA 60! De HSA 60 is onderdeel van het STIHL AK systeem
Aanvullende informatie
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Merk | STIHL |
| Accu systeem | STIHL AK systeem |
| Aandrijving machine | Accu |
| Accu uitvoering | machine zonder accu of lader, set met AK 10 accu en AL 101 lader |
Wees de eerste om “STIHL HSA 60 accuheggenschaar” te beoordelen Reactie annuleren
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.
| Gewicht | 3,5 kg?1) |
| Totale lengte | 117,4 cm |
| Aanbevolen accu | AK 10 |
| Accutechnologie | AK systeem |
| Meslengte | 60 cm |
| Nominale spanning | 36 V |
| Geluidsvermogenniveau | 85 dB(A)?2) |
| Trillingsniveau links/rechts | 1,5/1 m/s??3) |
| Aantal slagen | 3000 1/min |
| Tandafstand | 34 mm |
| Acculooptijd met AK 10 | tot 70 min?4) |
| Acculooptijd met AK 20 | tot 140 min?4) |
| Acculooptijd met AK 30 | tot 175 min?4) |
Related Products


STIHL MS 271 benzinekettingzaag


STIHL MS 261 benzinekettingzaag


STIHL MS 182 benzinekettingzaag
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.